VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Seminaras KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE VYRĄ IR MOTERĮ

Praktinis seminaras su konsteliacijomis 

KLAUSIMŲ-ATSAKYMŲ APIE VYRĄ IR MOTERĮ VAKARASkl-ats apie vyra ir moteri.jpg

  KAUNE
Birželio 12 d.
(trečiad.),18-22 val.
Savanorių pr. 347-302 aud.
reg_kaune.png

VILNIUJE
Birželio 13 d. (ketvirtad.),18-22 val.
Fabijoniškių g. 6-3
reg_vilniuje.png

Vyras ir moteris. Tai amžina tema, kuri domina daugelį:


•   Kaip surasti tą vienintelį? Kur ir kaip ieškoti? Kodėl kartais nesiseka paieškos?

•   Kaip suprasti, ko gi iš tiesų nori moterys arba ko iš tiesų nori vyrai?

•  Su kokiu vyru ar moterimi sukurūs šeimą, ji bus tvirta, o su kokiu – greitai iširs? Kaip neprašauti? Kokie yra tvirtos ir laimingos partnerystės principai?

•   Kodėl su metais meilė vienas kitam išblėsta ir ką daryti, kad neblėstų, o augtų ir stiprėtų? Kaip ir toliau išlikti įsimylėjusiais, kai susilauki vaikų?

•   Ar iš tiesų meilė gali baigtis? Kada laikas skirtis?

•   Meilės trikampiai. Kodėl jie atsiranda ir ką daryti, kad jų nebūtų?

•    Kokie turėtų būti žingsniai, kad galėtume augti ir džiaugtis gyvenimu su mylimu vyru ar moterimi, o ne prarastume vienas kitą net mylėdami?

 

PIRMOJE SEMINARO DALYJE – atsakymai į Jūsų užduotus klausimus iš VYRO ir MOTERS temos.

Dažnai po seminarų, kuriuose atsakinėjama į užduotus klausimus, žmonės gauna konkretesnę informaciją jiems rūpima tema. Dėka to, jie ima matyti save ir aplinkinius naujai, randa atsakymus į klausimus, kurie jau seniai nedavė ramybės, pagaliau patys suvokia ir gali paaiškinti daugelį savo gyvenimo situacijų, kurios anksčiau atrodė nepaaiškinamos, o žmogus savęs vis klausdavo: "Kodėl visa tai vyksta būtent su manim? Už ką man tai?"

Seminarai, kurie vyksta pagal Jūsų užduotus klausimus yra unikalūs, nes juose dalyvauja vis kiti žmonės, kurie užduoda vis kitus klausimus. Kartais atsakymas į vieno iš dalyvių užduotą klausimą gali išsirutulioti į paskaitą konkrečia tema, kuri tampa vertinga dovana visiems seminaro dalyviams. Nes tai, ką atrandame netikėtai, dažnai būna ne mažiau naudinga nei tai, apie ką iš anksto galvojome. Tuo pačiu, tai ir didesnis iššūkis lektoriui, nes reikia būti pasiruošusiam viskam.

Šis seminaras – papildoma proga tiems, kurie nedalyvavo mūsų praėjusiuose seminaruose – čia turėsite progą išgirsti tai, ko negirdėjote ir kas Jums įdomu.

O dalyvavusiems - puiki galimybė užtvirtinti tai, ką gavo anksčiau ir tvirtu žingsniu žengti į priekį sėkmės, meilės ir laimės link.

Šiame seminare galėsite išgirsti atsakymus į daugelį Jums svarbių  klausimų iš VYRO ir MOTERS temos, į kuriuos nesiseka rasti atsakymų arba rasti atsakymai mažai padeda. O naujai supratus, kas ir kodėl Jūsų gyvenime vyksta – gebėti padėti ne tik sau, bet ir savo artimiesiems.

Ištraukos iš Kazimiero D. Daugėlos seminarų apie vyro-moters santykius

ŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ 

 kd-kl apie v_m.jpg

ANTROJE SEMINARO DALYJE – kaip ir visuomet, praktiniai darbai, taikant konsteliacijų metodą. Šis metodas – tai greitas būdas gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Tai ne tik naudingos žinios, bet ir praktinis patyrimas, kuris padeda pažinti plačias slapčiausias savo sielos kerteles, išgydyti jose esančius skaudulius ir atverti duris laimei ir gyvenimo pilnatvei.

 

ŠEIMOS KONSTELIACIJA. KAS TAI?

Šeimos konsteliacija (išdėstymas) - vienas iš pačių progresyviausių praktinės psichologijos metodų. Šis metodas leidžia atrasti ryšį tarp to, kas vyksta Jūsų gyvenime ir Jūsų šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jūsų likimui. Taikant šį  metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi.

 

SISTEMINĖS ŠEIMOS KONSTELIACIJOS "DIRBA" SU PLAČIU PROBLEMŲ SPEKTRU: 

•    Šeima ir asmeninis gyvenimas: santykiai šeimoje, santykiai su partneriu, vaikais, tėvais, vienatvė ir kt.

•   Sveikatos problemos: ūmūs ir lėtiniai susirgimai, atskiri simptomai, būsenos, bendra savijauta.

•   Profesinė veikla: karjeros augimas, verslo vedimas, finansiniai rūpesčiai ir kt.

•    Psichologinė sritis: baimės, kompleksai, nepasitikėjimas savimi, sunkumai santykiuose su žmonėmis, priklausomybės ir kt.

•   Problemos kitose gyvenimo srityse, kurios gali turėti sisteminį charakterį (sistemines priežastis).


Taikant šeimos konsteliacijų metodą nereikalingi ilgi išsipasakojimai ar kalbėjimai apie skausmingus praeities įvykius. Į sunkius įvykius žvelgiama per simbolinį paveikslą tam, kad atrasti gydantį, atstatantį šaltinį, naujus problemos sprendimo būdus. 
Todėl dažnai gana greitai pavyksta pasiekti gerų rezultatų, kurie toliau vystosi gyvenime.KAIP VYKSTA ŠEIMOS KONSTELIACIJŲ SESIJA?

Klientas, norintis jo klausimo išdėstymo, išrenka iš grupės kelis dalyvius-pagalbininkus, kurių paprašo laikinai būti jo šeimos narių atstovais.Tuomet, vadovaudamasis savo pojūčiais,  pastato juos rato viduryje  - kartu ar atskirai, toliau ar arčiau vienus nuo kitų.

Čia niekas nieko nevaidina, bet per dalyvių pojūčius, išdėstytą paveikslą bei pasakytas frazes atsiskleidžia naujas supratimas apie tai,  kaip jaučiasi šeimos nariai ir kas vyksta jų gyvenime.

Beveik visuomet pats klientas pastebi, kad tai išties jo gyvenimo, šeimos paveikslas, kuris iš tiesų parodo, kas yra reikšminga ir kas yra ar buvo paslėpta, pamiršta.

Šeimos konsteliacijos metodo unikalumas tas, kad įmanoma padėti visiems šeimos nariams,
net jei konsteliacijoje dalyvauja tik vienas.
Pirminis paprastumas slepia profesionalumą, netikėtus svarbius atradimus ir galimybes.

Tokiu būdu įmanoma ne tik giliau pažinti save ir aplinkinius, bet ir pagilinti ryšius su artimaisiais, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant savyje dar nepanaudotus resursus, galimybes.

Konsteliacija gali būti ir kaip savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas, "įrankis" žmonėms, einantiems savęs pažinimo, tobulėjimo keliu.

 


Šeimos konsteliacijų sesijoje galima dalyvauti:

- Klientu – savo asmeninio klausimo išdėstyme ir sprendime (konsteliacijoje).

- Dalyviu-stebėtoju, kuris stebi bei taip pat dalyvauja konsteliacijoje,
kaip pagalbininkas, taip gaudamas reikšmingos patirties sau.
Skaitykite plačiau:

kazimieras d. daugela.jpgSeminarą veda:
Kazimieras D. Daugėla,

sisteminis psichoterapeutas-mokytojas, jau ne vienus metus skaitantis paskaitas ir vedantis praktinius seminarus asmeninio augimo, šeimos, santykių, sveikatos ir priklausomybių temomis.

 

 

- Konsultuoja individualiai, dirba su poromis ir grupėmis (lietuvių bei rusų kalbomis).

- Veda terapinius užsiėmimus, teminius užsakomuosius seminarus, paskaitas.

PASTABA:

Kaina "pagal susitarimą" reiškia, kad seminaruose ir individualiose sesijose dalyvauti, būti klientu ir gauti pagalbą gali kiekvienas, kuriam tai svarbu ir reikalinga, nepriklausomai nuo jo finansinės padėties.

Yra susitariama arba dėl atsiskaitymo dalimis vėliau, arba dėl nuolaidos (kuri gali būti įvairi – svarbu, kad tai būtų teisinga tam asmeniui).